Psikoodak Bireysel ve Kurumsal Danışmanlık, bireylere ve kurumlara profesyonel anlamda danışmanlık ve psikolojik destek hizmeti sunma amacı ile yola çıkmış bir merkezdir. Tüm faaliyetlerimizde psikoloji bilimi ilke ve kazanımları esas alınmaktadır. Temel hedeflerimizden birisi alanında uzmanlaşmış psikologlar tarafından danışmanlık ve psikolojik destek hizmetinin sunulmasıdır.

Fikir olarak ortaya çıkması daha eskiye dayanmakla birlikte Psikoodak, 2017 yılında Klinik Psikolog Dr. Necla Afyonkale Talay tarafından kurulmuştur. Psikoodak fikrinin hayat bulmasında bilgi ve donanımın, doğru ve kaliteli bir şekilde ortaya konması için doğru zamanın, uygun koşulların oluşması beklenmiştir. Bir tırtılın özenle oluşturduğu koza ve sonrasında kelebeğe dönüşme süreci gibi özenle oluşturulmuş bir kurumdur Psikoodak…

Misyonumuz:
Bilgi ve yaratıcılığa dayalı, yenilikçi, çözüm odaklı, hızlı ve etkin çözümlerle gelişim ve değişimi hedef alan danışmanlık hizmetleri ile birey ve kurumlara hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz:
Bireysel ve kurumsal danışmanlık konusunda değer yaratan, güvenilir, saygın, kaliteli ve çağdaş ve bilimsel hizmet sunan, ileriye dönük markalaşmış bir kurum olmak ve bu doğrultuda kaliteli hizmet vermektir.