Psikoodak Bireysel ve Kurumsal Danışmanlık , psikoloji bilimi ilke ve kazanımlarının  esas alarak  bireylere ve kurumlara  danışmanlık hizmeti sunma amacı ile yola çıkmış bir merkezdir. Danışmanlık hizmetlerimiz, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar belirlenerek ve bu ihtiyaçlara özel olarak verilmektedir.  Var olan ihtiyaçlar çerçevesinde bireylere ve kurumlara özgü çözümler üretmek, eğitim ve gelişimlerine katkı sağlamak, kurumlara tüm insan kaynakları alanında a danışmanlık hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur. Yenilik ve gelişmeleri takip edip çağa ve insan ihtiyaçlarına uygun çözümler üretme gayesiyle yola çıkılmış, bu doğrultuda bilgi ve deneyimimizin profesyonel alanda sunulması hedeflemiştir.

Klinik Psikolog Necla Afyonkale Talay tarafından resmi  kuruluş tarihi yeni olmakla birlikte  fikir olarak ortaya çıkması daha eskiye dayanmaktadır.  Bir tırtılın özenle oluşturduğu koza ve sonrasında kelebeğe dönüşme süreci gibi özenle oluşturulmuş bir kurumdur Psikoodak…

Misyonumuz:

Bilgi ve yaratıcılığa dayalı, yenilikçi,  çözüm odaklı, hızlı ve etkin çözümlerle gelişim ve değişimi  hedef alan  danışmanlık hizmetleri ile  birey ve kurumlara hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz:

Bireysel ve kurumsal danışmanlık konusunda  değer yaratan, güvenilir, saygın, kaliteli ve çağdaş hizmet sunan,  ileriye dönük markalaşmış bir kurum olmak ve bu doğrultuda kaliteli hizmet vermektir.

This is Photoshop’s version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.
Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.
Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.